TPS26600RHFT
pregled izdelka
Številka dela: TPS26600RHFT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC PWR MGMT EFUSE 60V 24VQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS26600RHFT
Številka dela TPS26600RHFT Proizvajalec N/A
Opis IC PWR MGMT EFUSE 60V 24VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18243 pcs Podatkovni list
Napetost - Vhod 4.2 V ~ 55 V Paket naprave za dobavitelja 24-VQFN (5x4)
Serija - Metoda zaznavanja -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 24-VFQFN Exposed Pad
Druga imena 296-45478-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Electronic Fuse
natančen opis Electronic Fuse Regulator 2.35A 24-VQFN (5x4) Trenutni - izhod 2.35A
Natančnost ±5%