TPIC84125TPWPRQ1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPIC84125TPWPRQ1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ANTENNA DRIVER MULT 28HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPIC84125TPWPRQ1
Številka dela TPIC84125TPWPRQ1 Proizvajalec N/A
Opis IC ANTENNA DRIVER MULT 28HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24813 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 7 V ~ 38 V Tip Passive Entry/Start
Paket naprave za dobavitelja 28-HTSSOP Standardi -
Serija Automotive, AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Vmesnik SPI Pogostost 125kHz
natančen opis Passive Entry/Start IC 125kHz SPI 7 V ~ 38 V 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad