TMSDVC5409APGE16G4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMSDVC5409APGE16G4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FIXED POINT DSP 144-LQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMSDVC5409APGE16G4
Številka dela TMSDVC5409APGE16G4 Proizvajalec N/A
Opis IC FIXED POINT DSP 144-LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6023 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.60V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LQFP delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC)
On-chip RAM 64kB Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Host Interface, McBSP
Ura 160MHz Številka osnovnega dela TMSDVC5409A