TMS32C6711DGDPA167
pregled izdelka
Številka dela: TMS32C6711DGDPA167
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FLOATING POINT DSP 272-BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS32C6711DGDPA167
Številka dela TMS32C6711DGDPA167 Proizvajalec N/A
Opis IC FLOATING POINT DSP 272-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2435 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.26V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 272-BGA (27x27)
Serija TMS320C67x Pakiranje Tray
Paket / primer 272-BBGA Druga imena 296-26869
TMS32C6711DGDPA167-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TC) On-chip RAM 72kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, McBSP Ura 167MHz