TMS320VC5502PGF200
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC5502PGF200
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FIXED POINT DSP 176-LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC5502PGF200
Številka dela TMS320VC5502PGF200 Proizvajalec N/A
Opis IC FIXED POINT DSP 176-LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8221 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.26V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 176-LQFP (24x24)
Serija TMS320C55x Pakiranje Tray
Paket / primer 176-LQFP Druga imena 296-26864
TMS320VC5502PGF200-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 80kB
Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, I²C, McBSP, UART Ura 200MHz