TMS320VC549GGU-80
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC549GGU-80
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC549GGU-80
Številka dela TMS320VC549GGU-80 Proizvajalec N/A
Opis IC FIXED POINT DSP 144-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5200 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 2.50V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tube
Paket / primer 144-LFBGA Druga imena 296-1933
TMS320VC549GGU80
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 64kB
Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik BSP, Host Interface, Serial Port Ura 80MHz