TMS320LBC53SPZ80
pregled izdelka
Številka dela: TMS320LBC53SPZ80
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 100LQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320LBC53SPZ80
Številka dela TMS320LBC53SPZ80 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2781 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 3.30V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Serija TMS320C5x Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 8kB Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik BSP, SSP, TDM
Ura 80MHz Številka osnovnega dela TMS320LBC53