TMS320DM641GDK600
pregled izdelka
Številka dela: TMS320DM641GDK600
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DGTL MEDIA PROCESSOR 548FCBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320DM641GDK600
Številka dela TMS320DM641GDK600 Proizvajalec N/A
Opis IC DGTL MEDIA PROCESSOR 548FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3757 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.40V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 548-FC/CSP (23x23)
Serija TMS320DM64x, DaVinci™ Pakiranje Tray
Paket / primer 548-BFBGA, FCCSPBGA Druga imena 296-17483
delovna temperatura 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 160kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, I²C, McASP, McBSP Ura 600MHz