TMS320C82GGP60
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C82GGP60
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MIMD DSP 352-BGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C82GGP60
Številka dela TMS320C82GGP60 Proizvajalec N/A
Opis IC MIMD DSP 352-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6879 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 3.30V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 352-PBGA (35x35)
Serija TMS320C8x Pakiranje Tray
Paket / primer 352-LBGA Druga imena 296-2006
delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 84kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Parallel Ura 60MHz