TMS320C6727GDHA250
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C6727GDHA250
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C6727GDHA250
Številka dela TMS320C6727GDHA250 Proizvajalec N/A
Opis IC FLOATING POINT DSP 256-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4511 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.20V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 256-BGA (17x17)
Serija TMS320C672x Pakiranje Tray
Paket / primer 256-BGA delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TC)
On-chip RAM 288kB Nehlapen pomnilnik ROM (384 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Ura 250MHz Številka osnovnega dela TMS320C6727