TMS320C6412GDK600
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C6412GDK600
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP FIXED-POINT 548-FCBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C6412GDK600
Številka dela TMS320C6412GDK600 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP FIXED-POINT 548-FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3430 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.40V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 548-FC/CSP (23x23)
Serija TMS320C6410/12/13/18 Pakiranje Tray
Paket / primer 548-BFBGA, FCCSPBGA Druga imena 296-17477
delovna temperatura 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 288kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, McBSP, PCI Ura 600MHz