TLV741285PDBVR
pregled izdelka
Številka dela: TLV741285PDBVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije TLV741285PDBVR
Številka dela TLV741285PDBVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 771641 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.565V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Current Limit, Thermal Shutdown, UVLO Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 75µA Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable