TLV741105PDBVR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLV741105PDBVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV741105PDBVR
Številka dela TLV741105PDBVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 840876 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.02V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.05V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Current Limit, Thermal Shutdown, UVLO Paket / primer SC-74A, SOT-753
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 75µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable