TLV717285PDQNT
pregled izdelka
Številka dela: TLV717285PDQNT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV717285PDQNT
Številka dela TLV717285PDQNT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 659483 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-X2SON (1x1) Serija -
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 43dB (10Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 4-X2SON (1x1)
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 150mA