TLV713285PDBVR
pregled izdelka
Številka dela: TLV713285PDBVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV713285PDBVR
Številka dela TLV713285PDBVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 801307 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.57V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-40654-2
TLV713285PDBVR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 75µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable