TLV713185PDBVT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLV713185PDBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV713185PDBVT
Številka dela TLV713185PDBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 711313 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 75µA Trenutni - izhod 150mA