TLV707115DQNR
pregled izdelka
Številka dela: TLV707115DQNR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4X2SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV707115DQNR
Številka dela TLV707115DQNR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4X2SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 747989 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.36V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-X2SON (1x1) Serija -
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-40625-2
TLV707115DQNR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.15V 200mA 4-X2SON (1x1) Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable