TLV702475DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TLV702475DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 4.75V 300MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV702475DBVT
Številka dela TLV702475DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 4.75V 300MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 313867 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.38V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.75V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 68dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-28110-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.75V 300mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 370µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 300mA