TLV61220DBVR
pregled izdelka
Številka dela: TLV61220DBVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BST ADJ 0.22A SYNC SOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV61220DBVR
Številka dela TLV61220DBVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG BST ADJ 0.22A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116923 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) 5.5V
Napetost - Vhod (Min) 0.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOT-23-6
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-30547-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Up Frekvenca - preklop -
natančen opis Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 220mA (Switch) SOT-23-6 Trenutni - izhod 220mA (Switch)