TLV4170ID
pregled izdelka
Številka dela: TLV4170ID
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka TLV4170ID
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV4170ID
Številka dela TLV4170ID Proizvajalec N/A
Opis TLV4170ID Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 45170 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Ubi stopnja 0.4 V/µs
Serija - Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Rail-to-Rail Druga imena 296-48048
TLV4170ID-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vezij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Gain Bandwidth Product 1.2MHz natančen opis General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
Trenutni - dobava 125µA Trenutni - izhod / kanal 17mA