TLV27L1CDBVRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLV27L1CDBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV27L1CDBVRG4
Številka dela TLV27L1CDBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149351 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Ubi stopnja 0.06 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Rail-to-Rail
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 160kHz