TLV2217-33KTPR
pregled izdelka
Številka dela: TLV2217-33KTPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 500MA 2POWERFLEX
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TLV2217-33KTPR
Številka dela TLV2217-33KTPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 500MA 2POWERFLEX Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6994 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja 2-PowerFLEX™ Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 62dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-10503-2 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 2-PowerFLEX™ Trenutni - izhod 500mA