TLV2217-18KCS
pregled izdelka
Številka dela: TLV2217-18KCS
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV2217-18KCS
Številka dela TLV2217-18KCS Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79056 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-18905-1
296-18905-1-ND
TLV221718KCS
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA TO-220-3 Trenutni - izhod 500mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela TLV2217-18
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TLV2211IDBVTG4
TLV2211IDBVTG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5
Na zalogi: 101653 pcs
Prenesi:
RFQ
TLV2217-18KCSE3
TLV2217-18KCSE3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220-3