TLV170IDR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLV170IDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV170IDR
Številka dela TLV170IDR Proizvajalec N/A
Opis IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281616 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 0.4 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-45235-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 1.2MHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Trenutni - dobava 125µA Trenutni - izhod / kanal 17mA