TLV1544CD
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLV1544CD
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV1544CD
Številka dela TLV1544CD Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14635 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 2.7 V ~ 5.5 V Napetost - Supply, Analog 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 87k Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-2960-5
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 4