TLV1117-25CDCY
pregled izdelka
Številka dela: TLV1117-25CDCY
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV1117-25CDCY
Številka dela TLV1117-25CDCY Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296460 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena TLV1117-25CDCYG3
TLV1117-25CDCYG3-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -