TLV1117-18CDCYG3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLV1117-18CDCYG3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV1117-18CDCYG3
Številka dela TLV1117-18CDCYG3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314325 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA SOT-223-4
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 800mA