TL780-15CKC
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL780-15CKC
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TL780-15CKC
Številka dela TL780-15CKC Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3478 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 2V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 85dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-10228-5
TL78015CKC
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1.5A TO-220-3 Trenutni - izhod 1.5A