TL750M08CKTPRG3
pregled izdelka
Številka dela: TL750M08CKTPRG3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 8V 750MA 2POWERFLEX
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TL750M08CKTPRG3
Številka dela TL750M08CKTPRG3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 8V 750MA 2POWERFLEX Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5371 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 750mA Voltage - Output (Min / Fixed) 8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja 2-PowerFLEX™ Serija -
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 750mA 2-PowerFLEX™
Trenutni - izhod 750mA Nadzorne funkcije -