TL5002CDR
pregled izdelka
Številka dela: TL5002CDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL5002CDR
Številka dela TL5002CDR Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90502 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologija Boost, Flyback
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-10216-2
TL5002CDRG4
TL5002CDRG4-ND
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Funkcija Step-Up, Step-Up/Step-Down Frekvenca - preklop 20kHz ~ 500kHz