TL5001CPS
pregled izdelka
Številka dela: TL5001CPS
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL5001CPS
Številka dela TL5001CPS Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75812 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologija Buck, Boost, Flyback
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena TL5001CPSG4
TL5001CPSG4-ND
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Funkcija Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frekvenca - preklop 20kHz ~ 500kHz