TL5001CD
pregled izdelka
Številka dela: TL5001CD
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS skladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL5001CD
Številka dela TL5001CD Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS skladen
Količina na voljo 46183 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologija Buck, Boost, Flyback
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-26723-5
TL5001CD-ND
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Funkcija Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frekvenca - preklop 20kHz ~ 500kHz