TL5001AIDR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL5001AIDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL5001AIDR
Številka dela TL5001AIDR Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104626 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologija Buck, Boost, Flyback
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - preklop 20kHz ~ 500kHz Delovni cikel (maks.) 100%