TL4050C50IDCKT
pregled izdelka
Številka dela: TL4050C50IDCKT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 5V SC70
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL4050C50IDCKT
Številka dela TL4050C50IDCKT Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 5V SC70 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93179 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 50ppm/°C
Druga imena TL4050C50IDCKTG4
TL4050C50IDCKTG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 93µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA