TL4050B10IDCKT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL4050B10IDCKT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 10V SC70
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TL4050B10IDCKT
Številka dela TL4050B10IDCKT Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SC70 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4874 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 10V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient 50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena TL4050B10IDCKTG4
TL4050B10IDCKTG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 150µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA