THS3001CDGNG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS3001CDGNG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS3001CDGNG4
Številka dela THS3001CDGNG4 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9721 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 9 V ~ 33 V, ±4.5 V ~ 16.5 V Napetost - vhodni odmik 1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP-PowerPad Ubi stopnja 6500 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Vrsta izhoda -
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 1.75GHz
natančen opis Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad Trenutni - dobava 6.6mA
Trenutni - izhod / kanal 120mA Trenutne - vstopne pristranskosti 2µA
Številka osnovnega dela THS3001 Vrsta ojačevalnika Current Feedback
-3db Bandwidth 420MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
THS3001CDR
THS3001CDR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8SOIC
Na zalogi: 15835 pcs
Prenesi:
RFQ
THS3001CD
THS3001CD
Proizvajalci: N/A