TAS5132DDVG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAS5132DDVG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC AMP AUDIO PWR 26W D 44TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
105 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAS5132DDVG4
Številka dela TAS5132DDVG4 Proizvajalec N/A
Opis IC AMP AUDIO PWR 26W D 44TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18214 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10.8 V ~ 13.2 V Tip Class D
Paket naprave za dobavitelja 44-HTSSOP Serija PurePath Digital™
Pakiranje Tube Paket / primer 44-TSSOP (0.244", 6.20mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda 2-Channel (Stereo) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Maksimalna izhodna moč x Kanali @ Load 26W x 2 @ 6 Ohm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant