SRC4192IDB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRC4192IDB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 192KHZ SAMPL RATE CONV 28SSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRC4192IDB
Številka dela SRC4192IDB Proizvajalec N/A
Opis IC 192KHZ SAMPL RATE CONV 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7241 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3.3V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Specifikacije 4kHz ~ 212kHz Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena 296-15234-5 delovna temperatura -45°C ~ 85°C (TA)