SN75LVDT390D
pregled izdelka
Številka dela: SN75LVDT390D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DIFF RCVR DUAL HS 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LVDT390D
Številka dela SN75LVDT390D Proizvajalec N/A
Opis IC DIFF RCVR DUAL HS 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27722 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Receiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Protokol LVDS Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-34182-5
SN75LVDT390D-ND
SN75LVDT390DG4
SN75LVDT390DG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 0/4