SN75LVDS390D
pregled izdelka
Številka dela: SN75LVDS390D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD HI-SP RCVR LVDS 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LVDS390D
Številka dela SN75LVDS390D Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD HI-SP RCVR LVDS 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31277 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Receiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Protokol LVDS Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-34178-5
SN75LVDS390D-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 0/4