SN75LP196DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75LP196DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LOW RS-232 DRVR/REC 20-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LP196DWR
Številka dela SN75LP196DWR Proizvajalec N/A
Opis IC LOW RS-232 DRVR/REC 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5440 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 1V Protokol RS232
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-6975-6 delovna temperatura 0°C ~ 70°C