SN75C3243DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75C3243DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC RS232 DRVR/RCVR MLT-CH 28SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C3243DWR
Številka dela SN75C3243DWR Proizvajalec N/A
Opis IC RS232 DRVR/RCVR MLT-CH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55871 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-13327-2
SN75C3243DWRE4
SN75C3243DWRE4-ND
SN75C3243DWRG4
SN75C3243DWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C