SN75C3238DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75C3238DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LINE DRVR/RCVR RS-232 28-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C3238DW
Številka dela SN75C3238DW Proizvajalec N/A
Opis IC LINE DRVR/RCVR RS-232 28-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41379 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 300mV Protokol RS232
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-34154-5
SN75C3238DW-ND
SN75C3238DWE4
SN75C3238DWE4-ND
SN75C3238DWG4
SN75C3238DWG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C