SN75ALS085DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS085DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DRVR/RCVR DUAL INTRFAC 24SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS085DWR
Številka dela SN75ALS085DWR Proizvajalec N/A
Opis IC DRVR/RCVR DUAL INTRFAC 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3766 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija -
Protokol AUI Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C