SN751730PWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN751730PWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRPL LINE DRVR/RCVR 16TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN751730PWR
Številka dela SN751730PWR Proizvajalec N/A
Opis IC TRPL LINE DRVR/RCVR 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6658 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Protokol - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C