SN75154DRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN75154DRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD DIFF LINE RCVR 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75154DRE4
Številka dela SN75154DRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD DIFF LINE RCVR 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129854 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Receiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 3.3V Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 0/4