SN74V293PZAEP
pregled izdelka
Številka dela: SN74V293PZAEP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SYNC FIFO 65536X18 80QFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74V293PZAEP
Številka dela SN74V293PZAEP Proizvajalec N/A
Opis IC SYNC FIFO 65536X18 80QFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2022 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3.15V ~ 3.45V Paket naprave za dobavitelja 80-LQFP (14x14)
Serija 74V Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes
Podpira programabilne zastave Yes Pakiranje Tray
Paket / primer 80-LQFP Druga imena 296-22403
V62/03639-04XE
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Velikost pomnilnika 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
Podpora FWFT Yes Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 133MHz Tok - Supply (Max) 35mA