SN74S20NG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74S20NG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74S20NG4
Številka dela SN74S20NG4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53060 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Serija 74S Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena SN74S20NE4
SN74S20NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 4
Število vezij 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis NAND Gate IC 2 Channel 14-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Številka osnovnega dela 74S20