SN74LVCZ16240ADLR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVCZ16240ADLR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVCZ16240ADLR
Številka dela SN74LVCZ16240ADLR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6429 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 48-SSOP
Serija 74LVCZ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-9867-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 4 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LVCZ16240