SN74LVC2G14YEAR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC2G14YEAR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER SCHMITT 2CH 6DSBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC2G14YEAR
Številka dela SN74LVC2G14YEAR Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER SCHMITT 2CH 6DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6141 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9)
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-XFBGA, DSBGA Druga imena 296-13970-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.3 V ~ 1.4 V
Logična raven - visoka 1.4 V ~ 3.7 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA